6.03 Versiyonumuzu Keşfedin…

[wpfilebase tag=fileurl id=2 linktext=’pdf‘ /]

[wpfilebase tag=fileurl id=2 linktext=’Canias 6.03 Broşür’ /]

 

ARTIK ERP KAVRAMI DEĞİŞİYOR

ERP yazılımı konusundaki 25 yılı aşan tecrübesi ve yürütmüş olduğu 600″ü üzerinde projesi ile elde ettiği deneyimini birleştiren IAS, CANIAS ERP“nin son versiyonu olan 6.03 ile ERP kavramına yeni bir anlayış getiriyor.

Proje Yönetiminden İş Süreçleri Yönetimine, Perakende Yönetiminden Otomasyona kadar eklenen bir çok yeni özelliği sayesinden CANIAS 6.03 sizlere, bir ERP sisteminden beklenenden de fazlasını sunuyor…

ALTYAPI

Modern ve dinamik kullanıcı arayüzü deneyimi CANIAS 6.03’te

Her gün bakmak zorunda olduğunuz renksiz ve sıkıcı uygulamalardan sıkıldıysanız, CANIAS 6.03 size bugünün tasarım ilkeleriyle geliştirilmiş genç ve dinamik bir kullanıcı arayüz sunuyor. Üstelik geliştirilmiş tema özelliği ile görmek istediğiniz arayüzü ister sizler için hazırladığımız temalar arasından seçerek, isterseniz birkaç tıklamayla size özel temalar oluşturarak kendiniz belirleyebilirsiniz.

YENİ 6.03 UYGULAMALARI
Tam ihtiyacınız olan ekranlar için kişiselleştirme seçenekleri ile tanışın.

Birçok kişiselleştirme olanağı ile donatılmış CANIAS 6.03 sayesinde tam ihtiyacınız olan ekranları özel bir geliştirmeye ihtiyaç duymadan kolayca kendiniz yaratabilirsiniz. Ekranınızdaki kontrolleri saklayarak, yerlerini ve büyüklüklerini, tablolarınızın yapısını değiştirerek ve ya bunun gibi birçok kişiselleştirme seçeneğini kullanarak tek bir ekran için onlarca görünüm hazırlayabilir ve bunlar arasında uygulamayı kapatmaya ihtiyaç duymadan geçiş yapabilirsiniz.

YENİ 6.03 UYGULAMALARI
Verilerinizi küçücük kutuların içinde incelemekten sıkıldınız mı?

Yeterli büyüklükte olmadığını düşündüğünüz tablo, grafik ve ya diyagramlarınızı incelerken zorluk çekiyorsanız, yeni tam ekran özelliği ile tanışmalısınız. CANIAS 6.03 yalnızca bir tıklama ile, size istediğiniz komponentleri tam ekran göstererek, verilerinize daha geniş bir çerçeveden bakmanızı sağlar.

YENİ 6.03 UYGULAMALARI
YENİ 6.03 UYGULAMALARI

Veri girerek zaman kaybetmeyin.

CANIAS 6.03 sizi rutin veri girişi işlemlerinizden kurtararak aradığınız verilere hızla ulaşmanızı sağlar. Nasıl mı? Sürekli girmek zorunda olduğunuz veri setlerini bir isim vererek kaydedin ve daha sonra bu ismi vererek aradığınız verilere yalnızca birkaç tıklama ile erişin, sürükle bırak özelliği ile klavyenizi kullanmadan çalışın.

İş arkadaşlarınızla anında iletişim kurun

Şirketinizin çalışanları arasında etkin bir çalışma ortamı oluşturmak için bir anlık ileti altyapısına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız CANIAS 6.03; size doğrudan çalışma ortamınıza entegre, üstelik kolaylıkla yönetebileceğiniz bir anlık ileti (instant messaging) altyapısı sunuyor. Kısacası birkaç kelimelik bir bilgi için telefona sarılmanıza ya da saatlerce mail beklemenize gerek yok, hem de ikinci bir uyguma kurma ve yönetme maliyetine katlanmadan.

YENİ 6.03 UYGULAMALARI
Gerçekten stabil bir uygulama altyapısına mı ihtiyacınız var?

Modern uygulama mimarisi ile CANIAS 6.03 stabilite konusunda artık çok daha iddialı! Bununla birlikte eğer sisteminizi sürekli kontrol altında tutmak istiyorsanız etkin izleme (monitoring) ve yönetim (administration) araçları ile donatılmış olan CANIAS 6.03 tam size göre!

CANIAS 6.03 ile bir an bile duraksamadan çalışın.

YENİ 6.03 UYGULAMALARITatmin edici bir performans için yüksek donanım maliyetlerine katlanmak zorunda değilsiniz. CANIAS 6.03, sunucu ve istemci mimarisinde yapılan geliştirmeler ile size ve çalışanlarınıza gerek intranet gerekse internet üzerinden bir an bile duraksamadan çalışma imkanı sunuyor.

Geliştirilmiş TROIA Dili, Komponent ve Interpreter Altyapısı

Yenilenmiş TROIA mimarisi; mevcut uygulamalarınız için yüksek performanslı bir çalıştırma ortamı (runtime) sunarken, aynı zamanda yeni TROIA özellikleri ve geliştirme imkanları ile şirketinize özel uygulamaları daha düşük maliyetlerle geliştirmenize olanak tanıyor. Modern bir programlama dilinin tüm özelliklerine sahip olan TROIA ile kendinize özel komponentler oluşturarak bu komponentleri birçok uygulamada kullanabilir, böylece geliştirme ve bakım için harcadığınız eforu önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

MODÜLLER

Artık Proje Yönetimi Sisteminizle ERP”nizi entegre etmeye çalışmanıza gerek yok

CANIAS 6.03 ile Proje yönetimi ERP ile birleşerek, işletmenizin kurumsal kaynak planlamalarını yaparken projelerinizi aynı yapı içerisinde yönetmenize, maliyetlerini hesaplamanıza ve kaynakları planlamanıza de olanak sağlıyor. Her büyüklükteki projelerinizi sisteme istediğiniz detayda tanımlayabilir, istediğiniz zaman tek bir tuşla çizelgeleyebilirsiniz. Çizelgeleme sonucunda oluşan ihtiyaçlarınıza göre satın alma istekleriniz ve üretim planlarınız oluşur. CANIAS 6.03 Proje Yönetimi modülü sayesinde, tüm temel proje yönetim ihtiyaçlarınızı karşılarken ERP entegrasyonu ile çok daha fazlasını yapmanızı sağlar.

CANIAS 6.03 ile Proje yönetimi ERP ile birleşerek, projelerinizi var olan ERP yapısı içerisinde tanımlamanıza, maliyetlerini hesaplamanıza ve kaynaklarını planlamanıza olanak sağlıyor. Her büyüklükteki projelerinizi sisteme istediğiniz detayda tanımlayabilir, istediğiniz zaman tek bir tuşla çizelgeleyebilirsiniz. Çizelgeleme sonucunda oluşan ihtiyaçlarınıza göre satın alma istekleriniz ve üretim planlarınız oluşur, var olan entegrasyon araçları sayesinde bu istek ve planların takibini projeye bağlı olarak yapabilirsiniz. CANIAS 6.03 Proje Yönetimi modülü tüm temel proje yönetim ihtiyaçlarınızı karşılar, ERP entegrasyonu ile çok daha fazlasını yapar.

YENİ 6.03 UYGULAMALARI
OLAP modülü ile işletmenizin MR”ını çekebilirsiniz…

YENİ 6.03 UYGULAMALARIİşletmenizdeki büyük hacimli operasyonel ham verilerden, özet ve analize uygun raporlar çıkartmak artık çok kolay. Dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale getirebileceğiniz raporlar sayesinde gerçek zamanlı kar marjları, ürün maliyetleri, satışların bölgesel ve satış kanalları bazındaki dağılımları gibi birçok rakamsal veriye ulaşmanız mümkün. Görsel ve zengin analiz araçları sayesinde küpler üzerinde interaktif analiz deneyimi yaşayabilir, tasarım değişikliklerini anında uygulayabilirsiniz.

İş Süreç Yönetimi modülü ile süreçlerinizi yönetmeniz artık çok kolay

İşletmenizde iletişimden kaynaklı problemler mi yaşıyorsunuz? İş Süreç Yönetimi uygulamasıyla bu gibi kayıpları en aza indirgeyerek yüksek verimlilik elde etmek CANIAS 6.03 ile artık mümkün. Bu uygulama için özel olarak hazırlanmış görsel süreç tasarım aracı ile kısa zamanda işletmenizdeki bilgi akışını optimize edebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı lokasyonlardaki kullanıcılarınızın beraberce çalışmasını sağlayabilir, karar alma mekanizmalarını da otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Finansal Hatırlatıcı

Artık çek, senet, sigorta poliçeleri ve akreditiflerinizin vadesini takip etmek zorunda değilsiniz. Finansal Hatırlatıcı Uygulamasıyla CANIAS 6.03, sizin yerinize tüm vadelerinizi takip edebilir, ister sms ister e-mail yoluyla sizi anlık olarak bilgilendirir.

Tek sistemle birden çok muhasebe standardı çözümü

CANIAS 603 ile TMS, IFRS, US GAAP vb. muhasebe standartlarını aynı anda uygulayabilir ve yönetebilirsiniz.

Daha esnek yönetimsel raporlar CANIAS 6.03’te

Alabileceğiniz konsolide raporlar ile Grup firmalarınızın yönetimini kolaylıkla kontrol altında tutabilirsiniz. Alacak devir süresini, ticari borç devir hızını, kaldıraç oranı ve net kar marjını bilmek mi istiyorsunuz? CANIAS 6.03 finansal rasyolar ve anahtar performans göstergeleri size yardımcı olsun.

YENİ 6.03 UYGULAMALARI
Perakende modülü ile mağazalarınız elinizin altında

Perakende ihtiyaçlarınızın arkasında esnek bir ERP gücü istiyorsanız, CANIAS 6.03 ile mağazalarınızı yönetebilir ve iş süreçlerinize tek bir sistem üzerinden hakim olabilirsiniz. Satış süreçlerinin kontrolünden stok yönetimine, muhasebe entegrasyonundan müşteri ilişkileri ve kampanya uygulamalarına kadar tüm ihtiyaçlarınız için kolayca planlama yapabilirsiniz. CANIAS 6.03“ün sınır tanımayan altyapısı sayesinde; ürün, müşteri, mağaza, zaman, ülke, şehir, fiyat, kasa toplamı gibi önemli kriterleri kullanarak alabileceğiniz raporlarla, rekabetçi gücünüzü artırın.

YENİ 6.03 UYGULAMALARI
En Canlı Veriye Otomasyon Modülü (Manufacturing Execution Systems) ile Kolaylıkla Ulaşın

YENİ 6.03 UYGULAMALARICANIAS 6.03 içerisinde oluşturduğunuz iş emirlerini otomasyon (MES) modülü ile hızlı ve kolay bir şekilde onaylayabilir, üretim hattınıza dahil olabilen endüstriyel cihazlar ile operatörlere bile ihtiyaç duymadan üretim verilerinizi toplayabilirsiniz. Üretim verilerine ek olarak, makinelerinizin bakım ve kalite değerlerini anlık olarak sisteme aktarabilir ve bu değerlere dayanarak makinelerinizin ömrünü uzatarak ürünlerin kalitesini artırabilirsiniz.

Stok yönetim süreçlerinizi iyileştirerek, depo maliyetlerinizi azaltın

Deponuzda esneklik ve verimlilik sağlamak mı istiyorsunuz? CANIAS 6.03“te yer alan Depo Yönetim modülü ile bunu kolaylıkla yapabilir, optimum alan kullanımı da sağlayabilirsiniz. Sisteminize entegre edilebilen barkod ve el terminalleri ile birçok işlemi hızlı ve basit bir şekilde yaparak, kullanıcılardan doğabilecek hataları da artık minimuma indirebileceksiniz.