Web sitenizin içeriğini CANIAS ERP ile yönetin

Web Sitenizin İçeriğini CANIAS ERP İle Yönetin

Uzun süren çalışma ve analizler neticesinde kullanıma sunulan CANIAS ERP CMS modülü ile ERP yazılımınızın içerisinden web içeriklerinizdeki (Web Sitesi, B2B ve B2C portalleri vs.) değişiklikleri, IT desteğine ihtiyaç duymadan, saniyeler içerisinde dilediğiniz yerden yapabilirsiniz.

Web sitenizdeki kurumsal bilgileri oluşturabilir, yayınlayabilir, yönetebilir ve güncellemesini yapabilirsiniz. Aynı zamanda oluşturulan içerikleri arşivleyip, dilediğiniz zaman yaşam döngüsü boyunca, içeriğin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Yeni sayfaların oluşturulması, güncellemeler, hızlı ve kolay erişim imkanı, esneklik, yedekleme kolaylığı ve bakım maliyetlerini minimize etmek isteyen şirketler, CANIAS ERP CMS – İçerik Yönetim Sistemini kullanarak web sitelerinin tüm içeriğine hakim olabilecekler.

Kurulduğu günden bu yana misyonu gereği müşterilerine tüm iş süreçlerini en etkin şekilde yönetebilecekleri kurumsal çözümler üreten IAS, mevcut modüllerine bir yenisini daha ekledi. CANIAS ERP CMS modülü, firmaların web sitelerini ERP içerisinden yönetmelerine imkan veriyor. CANIAS ERP CMS uygulaması sadece web sayfalarının içeriğini değil, aynı zamanda yapısını da yönetmenizi sağlıyor.