Proje Yönetimi

Thales Bilişim olarak uzman ve deneyimli kadromuz, dinamik yapımız, büyük ölçekli projelerden sağladığımız bilgi birikimi ve her koşula uygun ürettiğimiz çözümlerimiz ile güçlü danışmanlık hizmetleri ve proje yönetimi desteği sunmaktayız.

Projelerimizin tüm aşamalarında sunduğumuz ürünün, müşterilerimizin organik yapısına tam olarak uyum sağlamasını garanti altına almak ve koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için, ele aldığımız projeleri titizlikle yürütüyor ve bunun için gerekli ön hazırlık çalışmalarına da son derece önem veriyoruz.

Çalışma sistemimizde müşteri ile ilk kontak kurulduktan sonra öncelikle bir tanıtım toplantısı düzenliyor ve bu toplantıda firma hakkında bilgi edinmeyi, daha sonraki çalışmalar için ön hazırlık faaliyetlerini yürütmeyi ve sunulan hizmetleri müşteriye tanıtmayı amaçlıyoruz. Sistem analizi yaklaşımıyla mevcut prosesleri ele alıyor ve sistem analizi sonucunda firmanın ihtiyaçlarının neler olduğu sorusunun cevabını elde ediyoruz. Devam eden danışmanlık süresince dönemler bazında analiz çalışmalarına devam ediyor ve karşılanamayan fonksiyonları müşterinin isteği doğrultusunda geliştirme imkanı sunuyoruz.


Proje Uygulama Aşamaları

Proje Organizasyonu

Proje amaçlarının ve hedefinin tespiti, proje yönetimi, proje kontrol planı, proje_organizasyonumaliyet planı.

Ön Çalışma

Mevcut durumun tespiti, ihtiyaç ve isteklerin belirlenmesi, isteklerin karşılanmaon_calisma oranının belirlenmesi, işletmedeki zayıf noktaların analizi, çözüm raporunun hazırlanması.

Yürütme

Önceliklerin belirlenmesi, eski sistemden aktarılacakların tespiti, yurutmemodifikasyonlar için taslak çalışması, veri ve iş akışlarının belirlenmesi, modifikasyonlar için detaylı çalışma.

Üretken Sisteme Geçiş

Arayüz ve modifikasyonların programlanması, kullanıcıların eğitimi, üretimuretken_sisteme_gecis koşullarının simülasyonu, sisteme veri girişi, sistemin amaçlara uygunluğunun analizi, sistem optimizasyonu.