Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme, yazılım sistemlerinin mühendislik prensipleri çerçevesinde tasarımının yapılmasını, geliştirilmesini ve ürün haline getirilmesini hedefler.

Danışmanlık ve proje yönetimi süreçlerimizde yeni geliştirmeler ve arayüz tasarımı hizmet yelpazemizin bir parçasıdır.

Danışmanlarımız özel ERP istekleriniz için her zaman hazırdırlar. Müşteriye özel ERP geliştirme gerektiren projelerde, özel taleplerin planlanması, hazırlanması ve gerçekleştirilmesi mümkündür.

CANIAS ERP Mimarisi ve Esneklik

CANIAS ERP mimarisinin temelinde TROIA platformu bulunmaktadır. TROIA platformu, en basit hali ile CANIAS ERP’nin tüm gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş bir programlama dili ile istemci-sunucu etkileşimini ERP gereksinimlerine uygun olarak gerçekleştirmek üzere tasarlanmış iletişim altyapısından oluşmaktadır. Bunun ötesinde, TROIA platformu günümüzün dağıtık işleme (distributed computing) kavram ve teknolojilerini bünyesinde barındırmaktadır. CANIAS ERP uygulamaları, TROIA dili ile geliştirilmekte ve TROIA istemci-sunucu mimarisi üzerinde çalışmaktadır.

RAKİP SİSTEMLERİN AKSİNE TROIA PLATFORMUNUN ESNEK OLMASININ NEDENLERİ

  • TROIA platformu, Java teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu sayede farklı işletim sistemleri (Linux, Windows, UNIX vb.) ve sunucu mimarileri (32-bit, 64-bit, AS/400 vb.) üzerinde çalıştırılabilir.
  • TROIA platformu, veritabanından bağımsızdır. CANIAS ERP, Oracle, Microsoft SQL Server, MySQL gibi veritabanı sistemleri ile kullanabilirsiniz.
  • TROIA platformu, farklı erişim seçenekleri sunar. CANIAS ERP sistemine Java istemcisi, web istemcisi, JSP konnektör (kendi web arayüzünüz için) ve web servisleri (kendi istemciniz için) ile erişebilirsiniz. İstemciler sabit veya mobil terminaller olabilir.
  • TROIA platformu, ölçeklenebilirdir. TROIA Loadbalancer (yük dengeleyici) sayesinde CANIAS ERP birden fazla sunucu üzerinde çalıştırılabilir.
  • TROIA platformu, kendi dili ve geliştirme ortamına sahiptir. TROIA aynı zamanda CANIAS ERP sisteminin geliştirildiği programlama dilinin adıdır. Bununla birlikte kullanıcı arayüzleri, TROIA geliştirme ortamında geliştirilmiştir.
  • CANIAS ERP, açık kaynaklıdır. CANIAS ERP sisteminin tüm kodları veritabanı sistemi üzerinde tutulmaktadır. TROIA geliştirme ortamı ile istenilen uygulama istenildiği zaman geliştirilebilir ve özelleştirilebilir.